Füsioterapeut 
Sirli Hinn 

Minust

Paralleelselt haiglatööga algas 2008/2009 hooajal koostöö kohaliku korvpallimeeskonnaga ning sai kiirelt selgeks, et minu kireks on spordifüsioteraapia.
Olen spetsialiseerunud traumatoloogia ja ortopeedia valdkonnale. Eriliseks lemmikuks on alajäseme vigastused.  

Lisaks korvpalluritele on minu juurde tee leidnud võrkpallurid, maadlejad, jooksjad, ujujad, kergejõustiklased, iluvõimlejad, uisutajad, vehklejad, triatlonistid ja ekstreemsportlased. Nimekamad neist on vigursuusataja Kelly Sildaru, Curlingu segapaar Marie Kaldvee/Harri Lill, iluuisutaja Eva-Lotta Kiibus, maadleja Ardo Arusaar, triatlonist Ivo Suur, jooksja Jekaterina Patjuk. 
Alastes 2014.a hooajast veedan suure osa töönädalast Rahvusooperis Estonias, kus abistan Eesti Rahvusballeti tantsijaid. Olen Eesti Füsioterapeutide Liidu, Dance Health Finland ning International Association for Dance Medicine and Science liige.
Kombineerin oma töös pehmekoe teraapiaid harjutustega, et saada võimaliklult hea ülevaade millistele lihasgruppidele tuleks treeningul rohkem tähelepanu pöörata.
Hoian ennast kursis valdkonnas toimuvaga ning häid suhteid kolleegidega. Usun, et edulugude taga seisab terve meeskond – treenerid, arstid, füsioterapeudid, psühholoogid. Kui minu käed jäävad lühikeseks, siis tean, kuhu pöörduda, et tagada kliendile parim võimalik abi.
Teadmiste jagamise osas kade ei ole. Kui soovid mind kutsuda koolitama, siis võta julgelt ühendust! Hoiatuseks tuleb lisada, et füsioterapeudi loengud kisuvad enamasti praktiliseks ja kindlasti käib asja juurde harjutusvara.